Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Çağrı Merkezi / (0532) 645 6210

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Hakkımızda

Gayrimenkulsatisi.com sitemiz sektöre yeni bir soluk getirmek amacıyla kuruldu. Kurucumuz Ahmet DOĞAN Yıldız Teknik Üniversitesi Harita ve Kadastro Mühendisliği bölümünü 1990 yılında bitirdi. O tarihten bu yana Şişli Belediyesi'nde harita mühendisi olarak görev yapmaktadır.

Kurucumuz diğer yandan kendi işi ile birlikte 9 yıl boyunca Yıldız Teknik Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi bölümünde Kamulaştırma dersi öğretim görevlisi olarak görev yapmıştır. Kamulaştırma uzmanlık alanı olduğundan aynı zamanda Asliye Hukuk Mahkemelerinde Kamulaştırma bilirkişisidir. Diğer uzmanlık alanları, 2981 sayılı gecekondu kanunu, 4706 sayılı sayılı gecekondu kanunu ve gayrimenkul mevzuatı ile ilgili diğer kanun ve yönetmeliklerdir.

Sitemiz sizlere gayrimenkul satışı konusunda hizmet vermekle birlikte kurucumuz ve diğer uzman idareciler ile birlikte tüm sorularınıza yanıt vereceklerdir. Sizleri gayrimenkullerinizin her  türlü konusunda aydınlatmaktan mutluluk duyarız. Bize her zaman iletişim numaralarından ya da e-mail lerimizden ulaşabilirsiniz.

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0532) 645 6210

Copyright © 2018. Her Hakkı Saklıdır - SHOW YAZILIM